Naša događanja : PLES I PJESMA UZ ZVUKOVE TAMBURICE

Bisernica u našoj skupini

Našu skupinu je  posjetila Paulina mama, gđa Ivana Pavlović. Ona je predstavila svoj glazbeni instrument: bisernicu. Djea su instrument promatrala, slušala kako ona zvuči  te  su zatim i sama proizvodila zvukove na njemu. Majka je na bisernici odsvirala nekoliko poznatih pjesmica. Djeca su ih prepoznala i  otpjevala te na kraju i plesala uz zvukove tamburice.

Djeca su pokazala veliko zanimanje za instrument. Majka im je instrument dala da sami pokušaju proizvesti zvukove, što se djeci jako svidjelo.Tko zna, možda se u nekima od njih krije budući glazbenik.

Vesna Starčević i Dalibor Weiser, odgojitelji srednje "B" skupine objekta Maslačak