Naša događanja : FAŠNIK U KUTINI

I ove godine održan je Fašnik u Kutini. Maškare pahulje snijega nisu spriječile u preuzimanju ključeva grada. Djeca su krenula u povorci s Gradske tržnice, a potom su stigla na gradski trg u Kutini. Tamo su se na pozornici predstavili roditeljima i ostalim malobrojnim građanima. Fašnik u Kutini tradicionalna je manifestacija u organizaciji Turističke zajednice Grada Kutine i Fašničke udruge Kobre. Vrtić je svake godine najaktivniji sudionik Fašničke povorke. Djeca starijih skupina sa svojim odgojiteljicama predstavila su se maskirana u "Čarobnjake", "Nevene", "Vremensku prognozu" i "Prometne znakove". Od gradonačelnika su dobila zahvalnice za sudjelovanje u ovoj priredbi, a od TZK slatke paketiće.

Prilog pripremila: Renata Brozović