Naša događanja : IGRA LIJEČNIKA U IGRAONICI TRATINČICA U REPUŠNICI

Posjeta medicinske sestre Igraonici Tratinčica u Repušnici

S dolaskom zime i viroza djeca igraonice Tratinčica su pokazala interes za igru liječnika.

U posjet smo pozvali Tarinu mamu, medicinsku sestru. Gospođa Buić je djeci pročitala slikovnicu:" Petra ide k liječniku". Osim toga, donijela je mnoštvo materijala: maske, zaštitne kape i rukavice, kutijice i bočice od lijekova, šprice, pravi stetoskop i kutu medicinske sestre.

Djeca su kroz igru naučila mnogo i dobro se zabavila.

Novi  kutić liječnika bio je prilika za proigravanje uloga pacijenta i doktora, prevladavanje strahova od injekcije i "bijele kute" te liječenje prijatelja, plišanih igračaka i lutaka.

Slađana Jelić, odgojiteljica Igraonice Tratinčica ,Repušnica