Naša događanja : DRUŽENJE RODITELJA I DJECE U ODGOJNOJ SKUPINI " RAKETE"

Druženje roditelja i djece u odgojnoj skupini "Rakete"

U mješovitoj skupini "Rakete" 6 - satnog programa ostvarena je aktivna suradnja s roditeljima.

Šimunov tata, gospodin Danijel Dado je razgovarao s djecom o sportu te ih snimao za radio emisiju potičući slobodu govornog izražavanja.

Dorina mama, gospođa Maja Balog je sudjelova u predčitalačkoj aktivnosti izrezivanja i lijepljenja slova čime je potakla interes djece za slova.

Emin tata, gospodin Silvestar Ladovič, je svu prisutnu djecu uspio zadiviti i zabaviti trikovima s kartama i novčićima izazivajući onaj poznati "VAU" efekt, smijeh i radost djece.

Djecu su prema individualnim mogućnostima, vrlo aktivno sudjelovala  i zabavljala se s roditeljima.

Iskrena zahvala roditeljima!

Jasminka Šteović, odgojiteljica mješovite skupine "Rakete" objekta Maslačak