Naša događanja : IGRE PROMENTNIM ZNAKOVIMA I VOZILIMA

U prometu

Djeca starije skupine „Sunce“ objekta Maslačak svakodnevno pokazuju interes za igre prometnim znakovima, prometnim sredstvima i vozilima izrađenim od pedagoški neoblikovanih materijala. Izrađeni poticaji su djeci izrazito važni jer su u izradi sudjelovali njihovi roditelji, ali i oni sami. Ciljevi i zadaće ovih aktivnosti su stjecanje osnovnih znanja o prometu i prometnim pravilima na djeci dostupan način, osposobljavanje za lakše snalaženje u svojoj okolini u kojoj je promet sastavni dio, edukacija djece, proširivanje postojećih spoznaja i stjecanje novih znanja o sigurnosti u prometu.

Željka Dumbović Čajkulić i Valentina Čehko Brtan, odgojiteljice starije B skupine Maslačak