Naša događanja : IGRE NA ZRAKU

IGRA NA ZRAKU

Djeca mješovite skupine objekta Leptirić iz Međurića gotovo svakodnevno uživaju u igri na zraku. Najomiljenija im je igra na novom pješčaniku koji je napravljen u suradnji s roditeljima, na opće zadovoljstvo djece. Boravak na otvorenom i svježem zraku ima pozitivan utjecaj na cjelokupan psihofizički razvoj djeteta. Djeca na vanjskom prostoru mogu bolje i više zadovoljiti svoju potrebu za kretanjem i slobodom, a kroz osmišljene aktivnosti jača se dječji organizam.

Boravak na zraku provodimo u nepresušnim igrama na pijesku, koristimo sprave na dječjem igralištu ili igramo razne pokretne i elementarne igre.

Jarmila Ranogajec, odgojiteljica mješovite skupine objekta Leptirić