Naša događanja : 17. Olimpijski festival dječjih vrtića Sisačko-moslavačke županije

Dječji vrtić Kutina ukupni pobjednik

U četvrtak 24. svibnja 2018. godine u Sisku je održan 17. Olimpijski festival dječjih vrtića Sisačko-moslavačke županije. Djeca su se natjecala u pet disciplina: trčanju 50 m, štafeti 4x25 m, skoku u dalj, bacanju loptice i nogometu. Djeca Dječjeg vrtića Kutina i odgojiteljice uz glasnu podršku s tribina postigli su dobre rezultate u svim disciplinama i zaslužili titulu ukupnog pobjednika Olimpijskog festivala.

Boje Vrtića i Kutine branilo je 40 djece:

Trčanje 50 m: Renata Hoško, srebrna medalja i Mia Beljan; Borna Horvat, zlatna medalja; Mislav Repić, srebrna medalja.

Skok u dalj: Sara Kramarić i Antonija Lukić; Luka Rebić, brončana medalja i Mihael Kovačić;

Bacanje loptice: Stela Šalković, srebrna medalja i Nikol Lilovac; Filip Kolenc, srebrna medalja; Mate Sabolović, srebrna medalja.

Štafeta 4x25 m: Tena Kunić, Sara Slukan, Ema Ladović i Jana Grđan, srebrna medalja; Šimun Marić, David Horvat, Marko Galić i Patrik Jurišić, srebrna medalja.

Nogomet:  Za ekupu djevojčica sudjelovale su Iva Brlek, Lucija Vazdar, Lena Petrfi, Iva Vujnović, Iva Mažar, Ana Šmit, Maja Kabljanac, Nika Grdić, Dina Barić i Lena Roob te osvojile 5. mjesto

Za ekipu dječaka sudjelovali su: Mislav Zavoral, Borna Kempf, Matko Brozović, Roman Pučko, Dominik Sambolek, Teo Radošević, Lovro Marković, Noa Pomper, Frane Kašner i Hrvoje Koprek te osvojili 4. mjesto

Još jednom zahvaljujemo svoj djeci na srčanosti i sudjelovanju, odgojiteljicama na poticanju i „treniranju“, a roditeljima i svim ostalim navijačima na podršci s tribina.

Sandra Todorov, ravnateljica Dječjeg vrtića Kutina