Naša događanja : SVEČANOST POVODOM PODIZANJA ZELENE ZASTAVE U DJEČJEM VRTIĆU KUTINA

Dječji vrtić Kutina ove godine dobio je srebrni ekostatus. Prezentacijom ekoprojekta i prigodnim programom djece starijih skupina proslavili smo ovaj događaj i ponovo podigli zelenu zastavu.

Skupu su se obratili prigodnim riječima ravnateljica Dječjeg vrtića  Kutina, Sandra Todorov i gradonačelnik Grada Kutine ,Zlatko Babić.

Djeca su prigodnim programom upriličila ovu svečanost, otpjevala ekohimnu i na kraju podigla ekozastavu.

Za uspomenu na ovaj događaj djeca starije "B" skupine objekta Neven izradila su u suradnji sa roditeljima ekokreme i sapune koje su poklonila gostima.

Prilog pripremila: Renata Brozović