Naša događanja : POSJETA DJECE DJEČJEG VRTIĆA TEHNIČKOJ ŠKOLI

Posjet Tehničkoj školi Kutina

Djeca starije skupine „Sunce“ iz objekta „Maslačak“ posjetila su Tehničku školu Kutina gdje su vidjela kako se uz pomoć 3D printera mogu napraviti razni predmeti te robotizirano vozilo koje su napravili učenici škole uz pomoć svojih profesora. Najveće zanimanje djeca su pokazala za solarni automobil koji su također izradili učenici škole. Nakon posjete djeca su bila oduševljena svime što su vidjela te su rekla kako jedva čekaju da krenu u srednju školu.

Željka Dumbović Čajkulić i Valentna Čehko, odgojiteljice starije "B" skupine objekta Maslačak