Naša događanja : POSJETA VATROGASACA DJEČJEM VRTIĆU

Fotografija Vatrogasna Postrojba Kutina.

Dragi nam prijatelji, vatrogasci stigli su pred vrtićke objekte Maslačak i Neven pokazati unutrašnjost vatrogasnog vozila i pozvati djecu da ih posjete u subotu,16.6.2018.g. na njihovom radnom mjestu, Vatrogasnom domu. Djeca i roditelji pozvani su da pogledaju prezentaciju njihovog rada i druže se s njima.

VATROGASCI U POSJETU DJECI OBJEKTA NEVEN

Naš vrtić Neven su posjetili vatrogasni djelatnici Vatrogasne postrojbe Kutina. Već sami dolazak vatrogasnog kamiona u dvorište vrtića je izazvao veliki interes i oduševljenje kod djece srednjih i starijih skupina objekta Neven. Većina djece je pristupilo sa zantiželjom, gledala kamion i njegovu unutrašnjost, a na sva dječja pitanja su spremne odgovore imali vatrogasci koji su pokazali pristupačnost i spremnost na komunikaciju. Neka djeca su se odvažila probati i zaštitnu kacigu te dio vatrogasnog odijela pa se kod nekih javio i interes za budućim zanimanjem.

Prilog pripremile odgojiteljice: Renata Brozović i Katarina Kučiš Buhin