Naša događanja : DJECA, RODITELJI I ODGOJITELJI NA ZAVRŠNOM DRUŽENJU U KLETIŠTU

ZAVRŠNO DRUŽENJE STARIJE B SKUPINE NEVENA

Djeca i odgojiteljice Starije B skupine Nevena i njihovi roditelji obilježili su završetak pedagoške godine  druženjem na nogometnom igralištu u Kletištu. Prigodnim programom djeca su se predstavila roditeljima, nakon čega su im dodijeljena Sjećanja na vrtićke dane.

Ugodnoj atmosferi svakako su doprinijele i nogometne utakmice između djece i roditelja, te karaoke u kojima su djeca otkrivala svoje talente.

Ovim putem želimo uputiti zahvalu svim roditeljima na dosadašnjoj suradnji i trudu koji su uložili da zadnje druženje ostane u sjećanju svima!

Odgojiteljice: Renata Brozović i Biljana Džorlev