Naša događanja : Igre srednjih i starijih skupina

Djeca starije „A” skupine Nevena, srednje „C”, starije „B” i igraonice Maslačaka te srednje i starije skupine objekta Košuta su tijekom prvih dana provedenih u skupini nakon upoznavanja sa prostorom i odgojiteljima pokazala interes za temom „More”. Sva djeca su prepričavala svoje dojmove s ljetovanja te govorila u koje mjesto ove godine idu. Čitali smo i recitirali tekst „More” te na terasi provodili vrijeme u aktivnostima s vodom. Svoje dojmove djeca su i likovno izrazila uz kombiniranu likovnu tehniku gdje su prvo izrađivala brodove od papira koristeći tehniku origami, zatim su kolaž papir trgali na komadiće te ga lijepili na brodove, a zatim su bijeli papir ispunili plavom bojom i gnječili ga te je on bio podloga za izrađene brodove.