Događanja u vrtiću

IGRE I AKTIVNOSTI DJECE U VRTIĆU I JASLICAMA

Započelo je veselo ljetno druženje djece u objektu Maslačak

6.7.2018.g.

POČELO JE DUGO, TOPLO LJETO

Dječji vrtić Kutina organizira smještaj djece, polaznike vrtića u srpnju i kolovozu u objektu Maslačak

2.7.2018.g.

DJECA, RODITELJI I ODGOJITELJI NA ZAVRŠNOM DRUŽENJU U KLETIŠTU

Prigodnim programom djeca su se predstavila roditeljima, nakon čega su im dodijeljena "Sjećanja" na vrtićke dane

21.6.2018.g.

ZAVRŠNO DRUŽENJE DJECE,RODITELJA I ODGOJITELJA STARIJE SKUPINE KOŠUTE

Djeca, roditelji i odgojitelji starije skupine „Košuta“ proteklu su subotu proveli u zajedničkom druženju na obiteljskom gospodarstvu „Bistrički“

19.6.2018.g.

Više

ZAVRŠNO DRUŽENJE DJECE, RODITELJA I ODGOJITELJICA STARIJE „A“ SKUPINE OBJEKTA NEVEN

Starija „A“ skupina objekta Neven svoj je završetak vrtićke godine i odlazak određenog broja djece u školu obilježila zajedničkim druženjem djece, roditelja i odgojiteljica u Izviđačkom kampu „Betlehem“

14.6.2018.g.

Više

Stranica 1 od 55 Stranice Arhiva Prethodna  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  Sljedeća

NEVEN
A. Cesarca 4a