Naša događanja : Igre s roditeljima

Kako bi unaprijedili dobru suradnju i komunikaciju s roditeljima nudimo i mogućnost boravka i igranja s djecom u skupinu. Kroz takav oblik druženja roditelji mogu vidjeti kako se i s kim njegovo dijete igra i na koji način sudjeluje u životu skupine.

Roditelji Tena i Saša Slukan ove su godine odlučili zajedno pripremiti nekoliko igara i aktivnosti. Noin otac je svojim otvorenim i srdačnim pristupom djeci stvorio pozitivno ozračje ispunjeno smijehom i veseljem. Uz tjeloglazbu i igre spretnosti djeca su pokazala svoje motoričke vještine. Majka je upoznala djecu sa sadržajem slikovnice  „ Kako je Noa spasio abecedu“.Djeca su odgovarajući na poticajna pitanja izražavala sposobnost pažljivog slušanja i zapamćivanja.

Branka Tonković i Ksenija Novokmet, odgojiteljice srednje skupine objekta Košuta