Vijesti

INFORMACIJA ZA RODITELJE KOJI SU PRIJAVILI I/ILI PRIJAVLJUJU DIJETE ZA UPIS U VRTIĆ

30.5.2021.

Molimo roditelje da dobro provjere unesene podatke u sustav i izbor programa kojeg su prijavili. Sustav se zaključava 3. lipnja te pristup i unošenje promjena više neće bit moguće.

Za sve kriterije koje ste naveli za bodovanje mora biti priložen dokument kao dokaz (ako oba roditelja rade za svakog roditelja Potvrda iz HZMO-a, ako ste obitelj s troje djece tri rodna lista, ako je roditelj korisnik dječjeg doplatka Rješenje o doplatku i dr.)

Nakon što ste sve ispunili i pospremili zadnji korak u procesu je slanje zahtjeva u vrtić  aktiviranjem na gumb  POŠALJI ZAHTJEV.

Ako je zahtjev uspješno poslan, na ekranu bi se trebao pojaviti plavi ekran u kojem je napisano da je zahtjev USPJEŠNO KREIRAN. 

      

 

Sve daljnje informacije bit će objavljenje na mrežnim stranicama vrtića.

 

                                                                                                                                                                                                        Sandra Todorov, ravnateljica

Povratak