Vijesti

Došlo nam je ljeto

21.7.2021.

Dolaskom lijepog vremena produžili smo boravak na terasi, koji je bio potaknut od strane djece. Čime smo se vodili dalje u kreiranju igre. Terasa je pretvorena u interaktivnu igraonicu punu elemenata koji su okupirali dječju pažnju. Akcent je stavljen na kreativne igre koje su prvo započele u prostoru sobe dnevnog boravka i tako se proširile... Učili smo o vremenu ljeti, ljetnoj odjeći te pjevali pjesmice na zadanu temu. Svi smo se složili da je ljeti najlijepše na moru. U ponudi su bile igre vodom, domaćim plastelinom, šator za kampiranje na terasi, kućica za osamu, gradilište od lego kockica, memory na temu morske životinje, udica i ribice na magnet, podloga piši briši kredom, dotakni me, povezani baloni u prostoru...

 

 

 

 

 

Martina Šnjarić i Ivana Tomić, odgojiteljice objekta Potočnica

Povratak