Vijesti

ZIMSKA SVEČANOST

29.1.2017.

Djecu mješovite skupine objekta «Leptirić» u Međuriću u sklopu petosatnog programa s osnovama Češkog jezika i kulture upoznaje učiteljica Dana Stakor. Već tradicionalno svake godine u suradnji s učenicima i učiteljicom Češkog jezika organiziraju se dvije priredbe tijekom pedagoške godine, u prosincu i lipnju. Na Zimskoj svečanosti, održanoj 16.12.2016. godine nastojali smo roditeljima, bakama, djedovima i ostalim uzvanicima pokazati što smo do tada usvojili. Djeca su izvela kratki Češko-hrvatski igrokaz Tko je ukrao zimu?. Pripremajući se za priredbu dječji interes pobuđivali su i razvijali scenski rekviziti koje su koristili, ali i sami ukrašavali, razne dramske igre uživljavanja u uloge te sudjelovanje u izradi kostimografije.

                 

 

                

 

 

Mješovita skupina Leptirić, Međurić

Odgojiteljica: Jasmina Rašo

 

 

Povratak