Vijesti

Posjet Posjetiteljskom centru Repušnica

1.10.2021.

Djeca starije C skupine Maslačka te starije A i B skupine Nevena posjetili su multimedijalnu edukativnu izložbu Diverterra. Mobilna izložba obogaćena je multimedijalnim i hologramskim sadržajima te didaktičkim pomagalima. Teme mobilne izložbe predstavljaju animirani likovi sedam životinja (jež, morska kornjača, vidra, ris, dinarski voluhar, medvjed i pčela) koje djecu educiraju o zaštiti prirode i okoliša, klimatskim promjenama i bioraznolikosti. Djeca su bila uključena u likovnu aktivnost (bojanje bojanki), slaganje puzzli s likovima životinja te izložbu sa slušalicama i tabletima na kojima su skenirali željenu životinju i slušali o njoj. Nakon pogledane izložbe voditeljica Vedrana s djecom je odigrala kratki kviz u koji su se uključila sva djeca.

 

 

 

 

 

 

Povratak