Vijesti

Tjelesne aktivnosti u Košuti

1.12.2022.

Starija skupina objekta Košuta sobu dnevnog boravka često preoblikuje radi tjelesnih aktivnosti,jer dvoranu nemamo ali nastojimo svakodnevno provoditi aktivnosti  iz područja motorike, ovisno o prisutnom broju djece te razmještavanjem postojećeg namještaja osiguravamo im više prostora za vježbanje.

Jutarnju tjelovježbu provodimo uz glazbu i  razna pomagala (lopte,obruči,mlatići,trake od tkanine). Male tjelesne aktivnosti  uz obruče,taktilne staze, wesco elemente osobito vesele djecu, jer im pružaju mogućnost izvođenja vježbi koje neki rade i na svojim Sportićima. Tada rado svojim prijateljima pokazuju vježbe oblikovanja koje su naučili na treningu.

 

 

 

 

        

 

 

 

 

Nikolina Stanić i Dajana Tušek, odgojiteljice starije skupine Košute

Povratak