Vijesti

U iščekivanju Božića

15.12.2022.

Potaknuti dolaskom Božića i vremenom adventa, djeca mlađe odgojne skupine objekta Košuta su uz pomoć odgojiteljica oformila božićni kutić. Zajedno smo posadili pšenicu i stavili je u kutić. Svakodnevno ćemo brinuti o njoj, zalijevati je i promatrati kako raste. Kako bismo dodatno obogatili prostor, djeca su pomponima ukrašavala češere te ih pažljivo stavljala oko božićne pšenice. Na vrata sobe smo stavili božićno drvce prijateljstva koje smo izradili od dječjih otisaka dlanova. Djeca su spontano započela s ukrašavanjem prostora sobe
dnevnog boravka. Crtali su snjegoviće, pahuljice, borove i ostale zimske motive, izrezivali ih škaricama te ih lijepili na ormare. Svakodnevno slušamo i pjevamo poznate božićne pjesmice koje stvaraju veselo blagdansko ozračje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ksenija Novokmet i Ivana Kostanjevečki, odgojiteljice mlađe odgojne skupine Košute

Povratak