Vijesti

Međunarodni projekt Naša mala knjižnica

15.12.2022.

DV Kutina je uključen u međunarodni projekt Naša mala knjižnica.Svrha projekta je potaknuti djecu na stvaranje čitalačkih interesa,usvajanje socijalnih vještina,potaknuti djecu na slobodno čitanje te upoznavanje suvremene litarature. Dvije starije skupine uključene su u projekt starija B Maslačak i starija skupina Košuta.

Tijekom pedagoške godine čitamo djeci razne suvremene slikovnice, koje kod djece potiču razne emocije,stvaraju nove pojmove i saznanja o kojima razgovaraju. Slikovnice koje čitamo su Plava patka,Nevidljiva kuća,Kako zagrliti ježa,Bruna i borovnica,Tisuću ptica i More. Uz slikovnice djeca su dobila i kreativne knjižice sa raznim zadacima koje zajedno rješavaju nakon pročitanih slikovnica. Na web stranici naša mala knjižnica možete pogledati više o našim aktivnostima i dječjim radovima koje redovito objavljujemo.

https://nasamalaknjiznica.hr/

 

Dajana Tušek, Nikolina Stanić, Saša Habek i Sabina Grbić, odgojiteljice starijih odgojnih skupina Košute i Maslačka

Povratak