Vijesti

Spremnik za plastiku

9.10.2020.

U srednjoj B skupini nastavljamo  suradnju s Eko Moslavinom. 

U prošloj pedagoškoj godini Eko Moslavina nam je ustupila  spremnik za odvojeno sakupljanje papira. Djeca su brzo razvila naviku odvajanja papira te su izrazila želju i za odvajanjem korisnog otpada od plastike. Adrijana Cvrtila, direktorica Eko Moslavine zahvalila je djeci na njihovom doprinosu u zaštiti prirode i okoliša te što potiču i starije članove obitelji na odvojeno sakupljanje otpada. Djeca su pažljivo slušala kratku priču „Moj prijatelj smetlar“ te su zahvalili radnicima Eko Moslavine što odvoze otpad i zbrinjavaju ga na pravilan način.

Upravo je predškolska dob djeteta najpovoljnije životno razdoblje za usvajanje znanja i vještina o očuvanju prirode.

Zahvaljujemo se na ostvarenoj suradnji!

 

 

 

 

 

 

Biljana Džorlev i Dragana Turkalj, odgojiteljice srednje B skupine Nevena

Povratak