Vijesti

Predblagdanske aktivnosti u podružnici Leptirić

14.12.2020.

U ovo predblagansko vrijeme u objektu Leptirić razgovaramo o obitelji, zajedništvu i pomaganju jedni drugima. Djeca su izradila adventski vjenčić, ukrase i pahuljice kojima smo ukrasili sobu i panoe. Povodom blagdana sv. Nikole razgovarali smo o dobrim djelima, željama i poklonima, očistili svoje čizmice te izradili čizmice za pano. Izradili su i ukrase za bor kojega smo zajedno ukrasili u holu područne škole.  Pjevali smo prigodne pjesmice kako na hrvatskom, tako i na češkom jeziku. Najviše interesa izazvala je sadnja pšenice. Svakodnevno brinu o pšenici, promatraju je, uspoređuju i zalijevaju što ćemo nastaviti raditi i dalje. Prigodno smo proslavili vrtićev rođendan te izradili čestitku vrtiću. Čestitku su djeca zajedno osmislila i izradila, a rođendan smo proslavili uz pjesmu i ples.

 

 

 

 

 

 

Ivana Kostanjevečki, odgojiteljica mješovite skupine objekta Leptirić u Međuriću.

Povratak