Vijesti

Božićne radosti

22.12.2020.

Mala, ali vrijedna i vesela dječja ekipa mješovite skupine "Tratinčica" iz Repušnice,  uživala je u božićnim radostima kroz cijeli mjesec prosinac. Pričom kroz fotografije predstavljamo vam samo mali dio aktivnosti kojima smo obilježili vrijeme adventa u našoj igraonici. 

 

 

- "Mučili" smo se pronaći početak ljepljive trake dok smo omatali kutijice u šareni papir i trakice za dekoraciju naše sobe.

 

 

 

- Posijali smo svaki svoju posudicu sa pšenicom koju još uvijek zalijevamo i njegujemo,  da bi je za Božić ponijeli svojim kućama. 

 

 

- Kitimo naše božićno drvce u skupini. Svaki dan dodajemo svatko po jednu kuglicu i stavljamo je sami gdje želimo.

 

 

- Slikamo naše božićno drvce temperama i ostavljamo da se dobro osuši, kako bi ga mogli ukrasiti do kraja. 

 

 

- Lijepimo na naše božićno drvce sjajne trakice i ukrase. 

 

 

- Naša teta Sanja posudila nam je u Gradskoj knjižnici i čitaonici prekrasne velike knjige pune priča, pjesmica i šarenih slika o Božiću. Svaki dan pročitamo po jednu priču, a knjige smijemo pažljivo sami listati i razgledavati. 

 

 

Sanja Freh, odgojiteljica mješovite skupine objekta Tratinčica u Repušnici

 

 

 

 

 

Povratak