Vijesti

"Bioraznolikost našeg kraja" - "Pravilna prehrana i zdravlje"

8.2.2021.

U sklopu projekta " Bioraznolikost našega kraja" na temu "Pravilna prehrana i zdravlje",  djeca i odgojiteljice starije B skupine Nevena proveli su suradnju sa gospođom Adrijanom Badanjak, zdravstvenom voditeljicom vrtića. Djecu je upoznala s važnostima pravilne i uravnotežene prehrane koja ima veliki utjecaj na njihov cjelokupni razvoj te ih upoznala s piramidom pravilne prehrane. U edukativnom i zanimljivom druženju djeca su saznala i tko se u vrtiću brine o nabavi namirnica te spremanju naših obroka, a zatim su djeca dala i svoje prijedloge o namirnicama koje bi voljeli jesti u vrtiću. Suradnja će se nastaviti posjetom vrtićkoj kuhinji i prostoru gdje se skladište pojedine namirnice o čemu je bilo riječi i tijekom druženja.

 

 

 

 

 

 

Jasna Borovnjak i Dunja Vidiček, odgojiteljice starije B skupine Nevena

Povratak