Vijesti

Dostava donacije prijateljima iz DV Petrinjčica u Petrinji

8.3.2021.

U četvrtak, 4. ožujka posjetili smo naše prijatelje u petrinjskom vrtiću. Pod motom "Kad se slože ruke male, Kutina Petrinji pomoć šalje", a u suradnji s roditeljima te djelatnicima Dječjeg vrtića Kutina prikupljena je velika količina likovnog materijala, kadica za pijesak te kinetičkog pijeska.

Djeca našeg vrtića svojim su prijateljima izradila  plakat s crtežima i lijepim željama.

U Dječjem vrtiću Petrinjčica dočekala nas je ravnateljica, gđa Nataša Vidović, koja se svima zahvalila na donaciji koja će uvelike doprinijeti kvalitetnijem odgojno - obrazovnom radu.

Mi se još jednom zahvaljujemo svim našim roditeljima i djeci te djelatnicima Dječjeg vrtića Kutina na nesebičnoj donaciji, a našim dragim prijateljima iz Petrinje želimo da im se što prije obnove njihove kuće, vrtić i njihov grad.

 

 

 

 

 

 

Povratak