Vijesti

Svim osjetilima osjećamo proljeće

19.4.2021.

S dolaskom proljeća priroda se probudila. To su primijetila i djeca Srednje A skupine objekta Neven.

Često borave na vrtićkom igralištu, gdje se spretno penju i spuštaju po spravama. Motorička aktivnost jako je važna za dječji razvoj  i zato mi koristimo svaki mogući trenutak kako bi usavršavali sve oblike kretanja.

Igramo se i na livadi u potrazi za tratinčicama, maslačcima, malim insektima i drugim bubicama. Svoja iskustva djeca dopunjavaju u sobi slušajući priče , listajući enciklopedije i prenoseći svoje doživljaje na papir.

Naučili su i nekoliko pjesmica i recitacija o proljeću, a „Valcer cvijeća“ P.I.Čajkovski, potaknuo je djecu na ples.

 

 

 

 

 

Renata Brozović i Gabriela Debeljak, odgojiteljice srednje A skupine Nevena

Povratak