Vijesti

Pokretne igre na češkom jeziku

1.6.2021.

Tijekom kraćeg programa češkog jezika s učiteljicom Sandrom Novak, posjetila nas je učiteljica iz Češke Bohdanka Peva Šolcová.  Susret bio vrlo zanimljiv jer je u njega bilo uključeno mnoštvo poticaja kao što su šareni padobran i glazbeni instrumenti (ukulele, ksilofon i drvene udaraljke). Djeca su učiteljici pjevala pjesmicu "Prši, prši" koju su otprije znala , pokazivali su i govorili boje te su naučili nove pokretne igre "Kolo, kolo mlynsky" i "Zlatá brana" . Pokretna igra "Zlatá brana" izazvala je najveći interes te su je djeca igrala i nakon susreta. Kraći program češkog jezika ostvaren je u školskom dvorištu zbog poštivanja svih epidemioloških uvjeta.

 

 

 

 

 

 

 

Ivana Kostanjevečki, odgojiteljica mješovite skupine objekta Leptirić u Međuriću.

Povratak