IGRA BOJOM U JASLICAMA

16.1.2017.

Djeca mješovite jasličke skupine „Košuta“ pokazuju interes za igru s likovnim sredstvima i materijalima, posebno za temperu. Uz osnovno slikanje prstićima i kistom, djeci smo ponudile razna neobična sredstva za ostavljanje tragova. Djeca su slikala sa komadićima spužve na kvačicama, bebi štapićima, izrađivala otiske s plutenim čepovima, narezanim rolicama toalet papira, balonima punjenim vodom, donjim dijelom plastičnih bočica.

Djeca isprobavaju i istražuju kakvi će tragovi od boje ostati.

Odgojiteljice jasličke skupine Košute:

Mirjana Kurić i Dajana Tušek