Vijesti

Jesen u našoj skupini

1.10.2021.

Promjenama u prirodi radovala su se i djeca naše skupine. Povodom dolaska godišnjeg doba – jeseni oformili smo u skupini i centar jeseni koji su nam roditelji i djeca pomogli opremiti raznim prirodninama koje su pronašli tijekom zajedničkih šetnji i boravka u prirodi. Djeca su kroz razgovor dolazila i do spoznaja koje sve životinje često viđamo u jesen pa smo povodom toga izvodili i nekoliko kratkih igrokaza uz pomoć  štapnih lutki životinja, a djeca su poticana da i sama sudjeluju ili osmisle neki svoj dio u igrokazima te se na taj način izraze. Djeci se najviše dojmio jež pa s aktivnostima vezanih uz njega nastavljamo i u idućem periodu.

 

 

          

 

 

 

 

 

Tina Balaško i Katarina Kučiš Buhin odgojiteljice mlađe skupine Nevena

 

Povratak