Vijesti

U POSJETI VATROGASCIMA

14.5.2017.

Djecu starije "A" skupine objekta Neven u svojim prostorijama ugostili su vrijedni djelatnici Vatrogasne postrojbe. Pokazali su djeci komunikacijski centar, zaštitnu odjeću i obuću, vozila i svu njihovu opremu, te su odgovarali na brojna dječja znatiželjna pitanja. Djeca su imala mogućnost gađati limenke sa mlazom vode i vježbati u teretani. Na kraju posjete svi su željeli postati vatrogasci.

                 

                 

                 

                 

                                                        

Zahvaljujemo se vatrogascima na strpljenju i ugodnom druženju!

                                                                             Ksenija Komlenović i Renata Brozović odgojiteljice starije "A" skupine objekta Neven

Povratak