Vijesti

IZLET NA TENINU STAZU

28.5.2017.

 

Djeca starije B skupine objekta Maslačak tijekom godine su provodila raznovrsne aktivnosti eko projekta „Prijatelji šume“. Osobito interesantan i atraktivan bio je izlet na Teninu stazu.Tamo su se djeca susrela s djelatnicom šumarije Lipovljani koja ih potaknula na stjecanje novih znanja i iskustava. Djeca su pokazala interes za biljnim vrstama listopadnih šuma i vrlo otvoreno razgovarala, postavljala pitanja, istraživala svim osjetilima, uživala u zajedničkoj igri i slobodnom kretanju.

                 

                 

                                                                


                                                                                                 Jasminka Šteović i Andrea Kepe odgojiteljice starije "B"skupine Maslačka
Povratak