Vijesti

Šetnje našim gradom

8.11.2021.

Djeca srednje B skupine vrtića Neven vole šetnje našim gradom. Rado otkrivaju njegove znamenitosti. Vesele ih posjete izložbama u Galeriji, šetnje šetnicom uz rječicu Kutinicu, igre na Trgu, promatranje skulptura i raznih građevina. Vole slušati priče i legende o dvorcima i davnom životu Grada.

U sobi dnevnog boravka, na panou smo izložili Plan grada Kutine te fotografije znamenitosti Kutine i njene okolice. Djeca ih rado promatraju i prepoznaju mjesta koja smo posjetili. Svoje doživljaje i iskustva prenose na papir crtanjem i gradnjom građevina, grada, dvorca i mosta u kutiću građenja. Nastavljamo šetnje i posjete  jer želimo saznati koje sve tajne krije naš grad Kutina, kojeg jako volimo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renata Brozović i Slađana Jelić, odgojiteljice B skupine Nevena

 

Povratak