Vijesti

Sigurnije škole i vrtići

9.12.2021.

U pedagoškoj godini 2021./2022. DV Kutina se uključio u program Hrvatskog Crvenog križa "Sigurnije škole i vrtići". Cilj programa je stvaranje odgojno-obrazovnog okvira za sustavnu provedbu i prepoznavanje važnosti tema: priprema za sve vrste izvanrednih situacija, prva pomoć, psihosocijalna podrška i općenito sigurnost u vrtićima i školama. Odgojiteljice iz srednje D skupine Maslačka, starije skupine Košute i mješovite skupine Pčelice u Banovoj Jaruzi provode aktivnosti programa. Tako djeca stječu znanja, vještine i kompetencije iz navedenih područja. Provedbom određenog broja edukativnih aktivnosti, stekli smo  pravo na oznaku "Siguran vrtić" koju ćemo s ponosom postaviti u našem prostoru.

Ovaj zanimljiv i poučan program odgojitelji će nastavit provoditi i dalje na razini cijelog vrtića.

 

 

 

 

Sanja Runjić, pedagoginja

Povratak