Vijesti

OBAVIJEST O POČETKU NOVE PEDAGOŠKE GODINE

30.8.2022.

              Dječji vrtić Kutina započinje s redovitim radom u četvrtak, 1. rujna 2022. godine u objektima u Kutini, Banovoj Jaruzi i Repušnici. Od ponedjeljka, 5. rujna 2022. godine započinje s radom objekt u Međuriću.

 

            Popis smještene djece u sve odgojno-obrazovne skupine bit će objavljen na oglasnim pločama objekata Maslačak i Neven u utorak, 30. kolovoza 2022. godine od 10,00 sati.

 

            Prilagodba novoupisane djece provest će se u vrijeme dogovoreno na intervjuu sa stručnom suradnicom.

 

       

                                                                                                                                                                                                                                                     STRUČNI TIM                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Povratak