OBAVIJEST ZA RODITELJE PROGRAMA PREDŠKOLE

19.9.2022.

Program predškole počinje s radom u ponedjeljak, 3. listopada 2022. godine u objektu Maslačak, A. Hebranga 1, Kutina.

Program će se održavati ponedjeljkom, srijedom i petkom od 16,00 do 19,00 sati (raspored rada skupina bit će objavljen na roditeljskom sastanku).

Roditeljski sastanak za roditelje polaznika programa predškole održat će se u ponedjeljak, 26. rujna 2022. godine u 16,00 sati u dvorani objekta Maslačak.

Na roditeljski sastanak može doći samo jedan roditelj bez djeteta.

STRUČNI TIM                                                                                                                       Sandra Todorov, ravnateljica