Vijesti

BORAVAK RODITELJA U SREDNJOJ SKUPINI OBJEKTA NEVEN

7.11.2022.

U našoj skupini boravila je Antina majka Kristina Barun koja je za djecu pripremila nekoliko interesantnih aktivnosti.  Izradila je maketu našeg grada od kartona te ponudila djeci flomastere kako bi zajedno obojali zgrade i kuće. Pomoću škarica i kolaž papira su u rijeku dodavali ribice i patke, a temperama su bojali drveće i grmlje. Zajedničkom suradnjom su dogovarali na kojem mjestu će se što na maketi  nalaziti te su sve zalijepili ljepilom za podlogu. Djeca su rado pristupala svim aktivnostima, a majka je pokazala dobru komunikaciju te suradnju s djecom. Za kraj druženja ponudila je svakom djetetu kartonsku posudicu koju su prema vlastitoj želji obojali temperama i nosili kući, a može im poslužiti za držanje olovaka ili nekih drugih stvari. Zahvaljujemo se i ovim putem majci na lijepom druženju i suradnji!

 

 

        

 

        

 

        

 

 

Jasmina Rašo i Katarina Kučiš Buhin, odgojiteljice srednje skupine Nevena

Povratak