Vijesti

OBAVIJEST O IZVANREDNOM UPISNOM ROKU U REDOVITE PROGRAME

7.11.2022.

              Na sljedećem linku od 11. do 18. studenog 2022. godine možete izvršiti prijavu za upis u Dječji vrtić Kutina:

 

                                                                             https://vrtici.e-upisi.hr/

      

            Zahtjevi za upis od strane roditelja zaprimaju u vremenu od 11. do 18. studenog 2022. se preko sustava e-Građani (web aplikacija Upisi u dječji vrtić).

            

            Roditelji/skrbnici mogu nazvati vrtić radi konzultacija u slučaju poteškoća s predajom zahtjeva preko platforme e-Građani od 8,00 do 12,00 sati na broj 091/6413013.

 

            Ako roditelji/skrbnici nemaju pristup internetu, mogu doći osobno u Dječji vrtić Kutina, A. Cesarca 4a svakim radnim danom od 8,00 do 12,00 sati uz prethodnu najavu telefonom na broj 091/6413013.  Roditelj dolazi u vrtić u dogovorenom terminu.

 

           VAŽNO! Za elektroničku predaju zahtjeva neophodna je važeća vjerodajnica u sustavu e-Građani sigurnosne razine 2, stoga obavještavamo sve roditelje/skrbnike koji još nisu prijavljeni na portal e-Građani da to učine u što kraćem roku. Dovoljno je da jedan roditelj ima važeću vjerodajnicu u sustavu e-Građani.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Sandra Todorov, ravnateljica

 

TROŠKOVI UPISA       

30,00 kn – naplaćuju se nakon potpisivanja Ugovora na prvom ispostavljenom računu

 

UVJETI UPISA

Prednost pri upisu određivat će se sukladno članku 20. Zakona o predškolskom odgoju i naobrazbi. U skladu s tim, roditelji trebaju priložiti osnovnu dokumentaciju te ostalu dokumentaciju za utvrđivanje prednosti upisa o kojoj će biti naknadno informirani.

 

Povratak