Vijesti

Božić dolazi

15.12.2022.

Djeca starije “A” skupine objekta Maslačak u skupini se kroz razne aktivnosti pripremaju za nadolazeći blagdan Božića. Kroz male kreativne radionice izradili su božićne patuljke, ukrase za ukrašavanje božićne jelke u vrtiću i kod kuće, prigodne dekoracije za prostor sobe dnevnog boravka i božićne čestitke. Obilježili su blagdan sv. Lucije sijanjem pšenice, razgovarali o vrijednosti žita i uvjetima koji su potrebni za njegov rast. Također dane do Božića odbrojavaju uz “Kalendar dobrih djela” gdje ih svakodnevno očekuju novi zadaci koje djeca s radošću izvršavaju. U skupini prevladava ugodno ozračje čemu pridonosi slušanje i pjevanje prigodnih božićnih pjesmica.

 

 

        

 

 

 

 

Ivana Ptičar i Jarmila Ranogajec, odgojiteljice starije A skupine Maslačka

Povratak