Vijesti

Božićna čarolija

22.12.2022.

Mjesec prosinac prepun je božićne radosti i čarolije. Aktivnosti u vrtiću su usmjerene na pripremu za veliki blagdan Božić. Kako bi djeci približili značenje adventa i Božića, u našoj su nas skupini posjetile tri majke koje su organizirale i održale kreativne radionice sa djecom. Majka Plantosar s djecom je izrađivala i oslikavala čizmice kako bi spremni dočekali darove Sv. Nikole. Majka Drenski je sa djecom izrađivala razne ukrase  koje smo zajedno postavljali na bor i ukrasili našu sobu. Majka Ranogajec je djeci ispričala priču o božićnom kolačiću, a potom su djeca i sama mogla sudjelovati u izradi božićnih kolača. U našoj skupini je vladao pravi blagdanski ugođaj uz zvukove prigodnih, božićnih pjesama.

 

 

        

 

 

 

 

 

Biljana Džorlev i Marija Boltek, odgojiteljice mlađe skupine Bubamare

 

 

Povratak