Vijesti

Prosinac u starijoj skupini "Zvjezdice"

27.12.2022.

Prosinac u starijoj skupini „Zvjezdice“ objekta Maslačak obilježen je prigodnim blagdanskim aktivnostima koja djecu posebno vesele. Tako smo i ove godine kroz razne likovne i glazbene aktivnosti, priče i slikovnice, izradom didaktičkih igara i posjetama svetog Nikole, animatora i žonglera i bake Mrazice  nastojali djeci približiti i održati duh i vrijednosti Božića. Izradili smo čizmice za Sv. Nikolu, sadili božićnu pšenicu, izrađivali razne ukrase i čestitke, okitili bor i vrtić.

Posebno su sretni bili posjetom animatora i žonglera koji su izvodili  mađioničarske trikove prilagođene dječjem uzrastu koji imaju duhovite elemente te čarolije koja oduševljavaju djecu. Žonglirali su sa raznim predmetima i rekvizitima, predstavljali vještine i čarobne trikove, a velika prednost je bila upravo u aktivnome sudjelovanju djece i uspostavi komunikacije između njih kao publike i klauna kao glumca. Na kraju predstave je svako dijete dobilo svog „psića“ napravljenog od balona.

 

 

 

 

 

 

 

 

Saša Habek i Sabina Grbić, odgojiteljice starije B skupine Maslačka

Povratak