Vijesti

Posjet tate vatrogasca

26.5.2023.

Mlađu skupinu Bubamare i prijatelje iz III.A i III.B jaslica posjetio je tata Mie Grubić,  koji je po zanimanju vatrogasac. Upoznao je djecu s opremom koju imaju vatrogasci u svakodnevnom intervencijama. Kroz razgovor su saznali što znači broj 193 te kada ga je potrebno zvati (u slučaju požara, poplave i sl.).

Najveći doživljaj za djecu je bio kada su izašli ispred vrtića razgledati veliko vatrogasno vozilo. Također su imali priliku isprobati pustiti vodu iz vatrogasne cijevi i oponašati gašenje požara. Slušanjem zvuka vatrogasne sirene i promatranjem plavih rotirki završili smo  ovo prekrasno druženje. Zahvaljujemo se gospodinu Grubiću na prekrasnoj suradnji i veselimo se novom susretu!

 

 

        

 

        

 

 

 

 

 

 

 

Marija Boltek i Biljana Džorlev, odgojiteljice mlađe skupine Bubamare

Povratak