Vijesti

„Europski tjedan mobilnosti – Dan bez automobila“

22.9.2023.

Dječji vrtić Kutina već se tradicionalno uključio u obilježavanje „Europskog tjedna mobilnosti“, a ovogodišnji slogan je bio „Kombiniraj i kreći se“. Na Trg kralja Tomislava, koji je bio zatvoren za promet, djeca starije skupine Nevena stigla su sa svojim romobilima i biciklima, dok su djeca starije C i D skupine Maslačka prošetala. Djeca su kolnik oslikala raznovrsnim motivima i podarili mu novu šarenu i veselu vizuru.

U suradnji Biciklističkim klubom Kutina organiziran je mali poligon i djeca su biciklima i romobilima aktivno i pod budnim okom svoji odgojiteljica uspjela prijeći sve prepreke na tom putu. Veselju nije bilo kraja.

Gradonačelnik se, uz suradnju svojih suradnika, zahvalio djeci i odgojiteljicama te im podijelio simbolične poklone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povratak