Vijesti

OBAVIJEST ZA RODITELJE

22.9.2023.

       Gradsko vijeće Grada Kutine na sjednici 21. rujna 2023. donijelo je Odluku o izmjenama i dopunama Odluke o mjerilima za naplaćivanje usluga Dječjeg vrtića Kutina. Sukladno tome, od 1. listopada 2023. godine cijena vrtića za roditelje je uvećana za 16% (14 eura) i iznosi 101,00 euro (trošak režije iznosi 64 eura,  a hrane 37 eura).

 

           Odsutnost djeteta zbog bolesti pravda se ispričnicom nadležnog liječnika, a troškovi hrane umanjuju se za dane bolovanja.

          

           U vrijeme godišnjih odmora u mjesecu srpnju i kolovozu te za vrijeme blagdana, od Badnjaka do Sveta tri kralja, obračunavaju se troškovi režije, a hrane za stvarni broj dana boravka djeteta u vrtiću.

 

                                                                                                                                                                                                                              Sandra Todorov, ravnateljica

Povratak