Vijesti

VRTKO NA KUP UTAKMICI RK MOSLAVINA - RK NEXE

8.2.2024.

U srijedu, 7. veljače 2024. godine u Sportskom centru Kutina održana je utakmica 1/8 KUP-a Hrvatske RK Moslavina iz Kutine i RK Nexe iz Našica. Djeca srednje C skupine Maslačka i srednje C skupine Nevena sa svojim odgojiteljicama i trenerom Brunom Mikuličićem predstavila su kutinskoj publici Projekt Vrtko - Rukomet u vrtićima. Publika ih je nagradila velikim pljeskom. Djeca su utakmicu pratila s tribina zajedno sa svojim roditeljima te na taj način podržali naše rukometaše. 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                 Sandra Todorov, ravnateljica

Povratak