Vijesti

Upoznajmo zanimanje - VATROGASAC

13.6.2024.

U objektu Pčelica obilježili smo Dan vatrogasaca. Lukin tata, gospodin Miroslav Špičak, profesionalni vatrogasac, posjetio nas je zajedno s kolegicom Gabrijelom. Djeca su se upoznala s poslovima vatrogasaca te su i sama pokazala svoje znanje odgovarajući na pitanja. Gabrijela ih je upoznala s vatrogasnim odijelom i kacigom, a zatim je svatko imao priliku i isprobati ih. Prskali su vodu s vatrogasnim crijevom i upoznali se s vatrogasnim vozilom. Za kraj, sva djeca provozala su se u vatrogasnom vozilu uz zvuk sirene koja je izazvala veliko veselje. Ovim putem se još jednom zahvaljujemo gosp. Miroslavu i Gabrijeli na suradnji.

 

 

 

 

 


Ivon Batković i Jasmina Ptičar, odgajateljice mješovite skupine Pčelica, Banova Jaruga

Povratak